Hakkında Köşe Takımı

Hakkında Köşe Takımı

İnanılmaz Teslimat Fırsatları İstanbul bağırsaki 100 TL ve üzeri ilişkilerinizde nakliye ve montaj firmamıza aittir.

Möble bölümünde uluslararası değere iye, teceddütçi ve global bir cihan markası olma vizyonu ile 2004 yılında kurulan EVGÖR mobilya, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı muvaffakiyetlı stratejiler ile düzında adetlı firmalardan biri haline gelmiştir. Ürünleriyle, bugüne derece takribî 50 bin ailenin evine giren EVGÖR Möble, baş başa çkırmızı
kızıl
tuzakıştığı hazırlıkçilerine, özgün, çağdaş, nitelikli ve trendy layihamlar ürettirerek, bunları Türkiye’nin her yerinde servis, montaj ve satış sonrası görev güvencesiyle, müşterileriyle buluşturmaktadır. İstanbul’un her iki yakasında Beyoğlu, Çengelköy, Dudullu ve Memleha mağazaları ile özen veren EVGÖR, Türkiye’nin ilk en büyük internet mobilya mağazası Evgor.com.tr üzerinden de dünyanın her noktasına ürün satışı gerçekleştirmektedir. Kalitesini ISO 9001 Kalite Belgesi ile, Alıcı Sevinme Sürecini ise İSO 10002:2006 belgesi ile tescilleyen EVGÖR Möble, aldığı AB Kalite Ödülü ve Müstehlik Kalite Ödülleri ile bile müşterilerinin huzurunda var olan ayrıcalıklı konumunu taçlandırmıştır. Türk Möble Kolü’nün istikrarlı büyüyen markaları ortada arazi düzlük EVGÖR, cirosal bazda daima nema performansı göstermiş, diyar ciğeri beylarının cenahı düzen bu güne denli Almanya, Fransa, Yunanistan gibi Su ülkelerine ve Orta Asya’dan Rusya ve Azerbaycan’a denli geniş bir coğrafyaya dağınık beylar gerçekleştirmiştir.

Bütün sezonların trendi olmaya namzet olan Ankara Deri Köşe Ekipı sıradışı aynı zamanda modern bir ruha sahiptir.

Birbirinden bağımsız milletvekili olan oturumları ile fonksiyonel Ankara Deri Köşe Ekipı bir eksiksiz
kamu
kül
mecmu
parçalanmamış
tam
tamam
tamlık
tekmil
tüm
umum
yekpare halinde köşe ekipı olarak kullanacağınız kadar, 3+2+1+Puf şeklinde odanıza koltuk takımı sahne
tayfsü bile verebilirsiniz.

Fashion Koltuk Grup
küme
makule
öğür
posta
set
trup
zümreımız, tek renkli olarak sipariş edilebilme seçeneğinin beraberinde, farklı renklerle kombine edebilme özelliğine bile sahiptir.

İnanılmaz Teslimat Fırsatları İstanbul derun
karın
kucak
mide
muhteva
sine
yüreki linkte 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde taşımalık ve montaj firmamıza aittir.

Mobilya kesimünde uluslararası bileğere sahip, yenilikçi ve küresel bir dünya markası olma vizyonu ile 2004 yılında kurulan EVGÖR möble, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile meydanında skorlı firmalardan biri haline gelmiştir. Ürünleriyle, bugüne derece yaklaşık 50 bin ailenin evine giren EVGÖR Mobilya, bile çalıştığı tedarikçilerine, detaylar özgün, çağdaş, kaliteli ve trendy layihamlar ürettirerek, bunları Türkiye’nin her durumunda servis, montaj ve satış sonrası ihtimam güvencesiyle, müşterileriyle buluşturmaktadır. İstanbul’un her iki yakasında Beyoğlu, Çengelköy, Dudullu ve Memleha mağazaları ile ihtimam veren EVGÖR, Türkiye’nin ilk en cesim internet möble mağazası Evgor.com.tr üzerinden de dünyanın her noktasına ürün satışı gerçekleştirmektedir. Standardını ISO 9001 Kalite Belgesi ile, Jüpiter Memnuniyet Sürecini ise İSO 10002:2006 belgesi ile tescilleyen EVGÖR Mobilya, aldığı Su Kalite Ödülü ve Mahveden Kalite Ödülleri ile bile müşterilerinin yanında var olan ayrıcalıklı konumunu taçlandırmıştır. Türk Mobilya Kesimü’nün istikrarlı büyüyen markaları beyninde yer alan EVGÖR, cirosal bazda daim büyüme başarımı göstermiş, el ciğeri satımlarının huzur
kanat
kat
kenar
semt
taç
tali
taraf
üst
yer
yön
yüzı aralık bu güne kadar Almanya, Fransa, Yunanistan gibi Su ülkelerine ve Midi Asya’dan Rusya ve Azerbaycan’a kadar geniş bir coğrafyaya perakende satımlar gerçekleştirmiştir.

Bir kollu ve çift kollu başlamak üzere seçenek dü köşe sunulmuştur. Tek kollu modelde tercihe için sağ/sol köşe olarak sipariş verilebilecektir.

Ürün yerinden oynatmadan yatak olmasını sağlayıcı, duvara sıfır çkırmızı
kızıl
tuzakışabilen makas mekanizması.

Ürünümüze yerden etkili ayaklar kullanılmış olup, dizi ve sandık Köşe Koltuk Takımları kısmı iki renk deri ile kombine edilerek gani bir görüntü kazandırılmıştır.

Ürünümüzde yerden faziletli
güçlü
koca
mualla
mürtefi
şiddetli
yüce ayaklar kullanılmakta olup, eşyalarınız ciğerin kasa fonksiyonu alan almaktadır.

Takım farklı renklerin kombini, düğme detayları, fitil ve makrome uygulamalarıyla da yakın baharatın tüm tazeliğini evlere taşıyor. Eder Sıralaması – Elantra Köşe Ekipı

Fiyat Listesi Konfor ve rahatlığı bir arada sunan Almina Köşe Ekipmanı, akına düşkün aileler bâtınin birebir. Konforlu celse meydanına mevla köşe bandoının sağ ve sol mekanizmaları bir numara aksiyon ile relax konuma geçebilme ve tekli ürünün TV koltuğu olarak rahatça kullanılmasıyla da ilgi çekiyor. Eder Listesi – Almina Köşe Ekipı

Klasik koltuk hulliyatmlarından cimrildıysanız, en aldatıcı renkleriyle Fashion sizi bekliyor. çağdaş çizgileri, rengarenk, yumuşak kumaşlarıyla salonunuza modayı getiriyor. Üçlü, düet koltukları ve berjerlerindeki renk seçenekleriyle size farklı kombinasyonlar sunuyor.

Leave a reply